Design inspirowany naturą.

05
cze

Poświęciłem jeden z wpisów obiektom, które zostały zainspirowane procesami występującymi w naturze. Z tej przyczyny, dzisiaj, chciałbym zaprezentować wam wykład, który  natchnął  mnie do umieszczenia wpisu o  Naturalnie pięknej architekturze.

Korzystając z okazji, chciałbym również podzielić się moim pierwszym spostrzeżeniem odnośnie wykładu zamieszczonego poniżej.

Kiedy w pierwszych klatkach filmu, moim oczom ukazała się przaśna kobiecina o wizerunku gospodyni domowej, byłem przekonany, że to wprowadzająca do wykładu reklama telezakupów Mango, a pani zaraz zacznie wciskać mi sprzęt kuchenny w promocyjnej cenie. Mój z początku pogardliwy i ambiwalentny stosunek, pod koniec filmu przerodził się w sympatie i podziw dla obszernej wiedzy pani Gosposi oraz bardzo merytorycznej prezentacji. Naprawdę warto poświecić te 15 min z życia by to obejrzeć (na rzecz fejsbuka). Polecam Graf Maszynista.

 

Autor: Graf Maszynista

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>