Największy salon na świecie – Berlin

27
cze

stadion

Najlepiej oglądać mundial na kanapie. Jeszcze lepiej oglądać mundial ze znajomymi. No fajnie, ale co w przypadku kiedy mieszkamy w kawalerce, a każdy znajomy z facebook’a z niecierpliwością czeka na nasze zaproszenie?

Wtedy zabieramy sofę i idziemy na berliński stadion FC Union. Tam już czekają nasi znajomi w specjalnie zaaranżowanym na potrzeby mundialu…gigantycznym salonie.

stadion2

Salon bez problemu pomieści wszystkich Twoich znajomych, nawet jeśli jadasz u Sowy i masz ich nawet 12 tysięcy! Warto także zwrócić uwagę na detale, które wprowadzają kameralny nastrój. W pobliżu kanap ustawiono stoliki z lampkami, a w otoczeniu 300′ calowego telewizora wiszą rodzinne pamiątki zawieszone na stylowej tapecie, która tak jak Twój Stary pamięta jeszcze mundial z 74′ roku. Nasuwa się jedynie pytanie, jak wielka musi być lodówka, która pomieści zapas browarów na cały mecz?!

stadion3

Źródło zdjęć: Altermag

Autor: Graf Maszynista

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>