Smart Cities – Inteligentne miasta

31
paź

Empik – biblioteka XXI. Zanim napisze o “Smart Cities” –  mała dygresja. Moim skromnym zdaniem, Salon Prasowy Empik powinien dostać nagrodę Ministerstwa Edukacji za wkład w rozwój czytelnictwa w Polsce. Ale jak to?!

A właśnie tak to, że w szkolnych bibliotekach na próżno można szukać tak pochłonięty literaturą kwiat polskiej młodzieży. Przyznaję się bez bicia, że sam często udaję się do salonu prasowego na literę E. w celu stricte zakupowym, jednak nim dotrę do kasy, przewertuję książkę na tyle, że pozostaje mi tylko odstawić ją z powrotem na półkę. Co więcej w sposób szczególny zimowa aura przyczynia się do tego, iż ciepłe empickie schronienie i relaksująca muzyka w tle, świetnie komponuje się z kucanym przeglądem różnej maści mniej lub bardziej poczytnych magazynów.

Tak, też się stało wczoraj .. Odkładając gazetę “2+3d” mój wzrok wśród sterty tytułów zatrzymał się na magazynie nowych trendów  – “F5.  Znalazłem w nim dwa arcyciekawe artykuły: pierwszy poświęcony “Smart Cities” oraz drugi opisujący “Współczesnych Nomadów“. Z racji tego, że czas mnie gonił, idąc za głosem serca podjąłem decyzję polegającą na wsparciu finansowym charytatywnej działalności “Empiku”. Kupiłem magazyn.

W dodatku postanowiłem również wnieść swój wkład  w rozwój czytelnictwa. ( głównie po to by pod koniec swego żywota otrzymać prestiżowy medal zasług od Ministra Edukacji. ) Zatem dzisiaj, specjalnie z myślą o was zeskanowałem artykuł o “Top 10 Smart Cities” – najbardziej inteligentnych miastach na naszym globie.  Goooooorąco pollllllleeecam!

Uwaga techniczna: Jeżeli nie wyświetla się wam  artykuł powyżej , to odświeżcie stronę. (F5). Enjoy!
Autor: Graf Maszynista

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>