Sposób na długie kolejki – Sztokholm

07
lis

Poznaniacy ostatnio bardzo narzekają na swój nowy dworzec. No dobra, wygląda jak wygląda, funkcjonuje jakby nie miał funkcjonować, ale jak długo jeszcze będziemy psioczyć na ten obiekt? Szkoda naszego zdrowia, poza tym nie sądzę, żeby miasto przejęło się naszymi lamentami i w ramach świątecznego prezentu podjęło decyzję o grudniowej rozbiórce “chlebaka”.

Dziecko niestety przyszło na świat, teraz trzeba się nim zaopiekować. Przecież nie oddamy do adopcji, bo ani Gdańsk, ani Wawa nie zechce zaopiekować się naszym uporczywym bachorem. Dlatego warto zrobić krok do przodu i zamiast narzekać, poszukać rozwiązań. Żeby nie było, że jestem tylko mądry w gębie, poszukałem sposobu na rozwiązanie chociaż jednego problemu. Problemu długich kolejek do kas na dworcu. Proponuję stworzyć interaktywną aplikację, która umili czas pasażerom oczekującym na zakup biletu. O mniej więcej taką jak na filmie powyżej! ;) Z jednym wyjątkiem, że zamiast rzucania kiełbasek będziemy ciskać bułkami np. do chlebaka.

Autor: Graf Maszynista

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>